Hakkımızda

Seramik Üretimi

Aykonik Seramik

Aykonik Seramik , geniş bir uygulama yelpazesi için çeşitli seramik malzemelerden üretilen hassas seramik bileşenlere ihtiyaç duyan müşterilerin küresel pazarına hizmet veren bir teknik seramik ürünleri üreticisidir. ISO 9001 sertifikalı üretim tesisini işletmektedir.

Kalite politikası

Aykonik Seramik Şirketi olarak kalite yönetim sistemimizin etkinliğini sürekli olarak iyileştirmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizin spesifikasyonlarını ve kalite beklentilerinin yanı sıra yasal gereklilikleri de karşılayan seramik ürünleri sürekli olarak üretmeye ve bu ürünleri dünya çapında zamanında ve uygun maliyetli bir şekilde teslim etmeye söz veriyoruz. Sürekli iyileştirme çabası da dahil olmak üzere politikalarımızı ve hedeflerimizi sürekli olarak gözden geçirmeyi taahhüt ediyoruz.

Aykonik Kargo

2015 yılında Kızıltepede faaliyetlerine başlayan Aykonik Group geniş araç filosuyla Türkiye'nin her yerinden Irak'a tam tır ve parsiyel kargo taşımacılığı yapmaktadır.

Aykonik sektördeki yenilikçi ve güvenilir bir taşımacılık hizmeti sunmak üzere kurulmuş bir şirkettir. Müşteri memnuniyetini esas alarak, her aşamada kaliteli ve güvenilir bir taşımacılık deneyimi sunmayı hedeflemekteyiz.